Актуальні питання призначення субсидій

Сьогодні в Україні відбувається зміна порядку призначення та нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги. Про нові правила їх отримання інформує Міністерство соціальної політики України.

10:12:29 31.05.2021

Дню пам’яті і примирення та Перемозі над нацизмом у Другій світовій війні присвячується (програма заходів)

Наближається День пам’яті і примирення та 76-а річниця Великої Перемоги. В населених пунктах Слобідсько-Кульчієвецької територіальної громади підготовлено низку заходів з відзначення знаменних дат.

11:03:30 07.05.2021

Головне про вакцини від COVID-19

Які вакцини задіяні в Україні в протидії коронавірусу, що про них потрібно знати та як вакцинуватися правильно - для достовірного інформування населення в межах загальнонаціональної інформаційної кампанії з вакцинації від COVID-19 виготовлено довідкові матеріали. Вони надають відповіді на хвилюючі питання.

11:35:29 05.05.2021