ПОСЛУГИ У СФЕРІ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

1. Надання дозволу на вчинення правочинів, щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти
  2. Надання дозволу на переоформлення, продаж рухомого майна (транспортних засобів ,частини транспортного засобу), яке належить неповнолітнім дітям.
  3. Розв'язання спору, що виник між батьками, щодо визначення імені, прізвища, по батькові дитини.
  4. Розв’язання спору між батьками, щодо визначення місця проживання дитини з одним із батьків.
  5. Розв’язання спору між батьками, щодо участі у вихованні дитини одного із батьків, який проживає окремо від дитини.
  6. Надання висновку про підтвердження місця проживання дитини під час вирішення питання її тимчасового виїзду за межі України з одним із батьків без згоди іншого.
  7. Погодження виїзду за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку на супроводження їх іншими особами.
  8. Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  9. Надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування
  10. Встановлення опіки (піклування) над дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою батьківського піклування.
  11. Звільнення опікуна/ піклувальника дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування  від здійснення його повноважень.
  12. Встановлення опіки над майном дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
  13. Надання згоди (дозволу) на проведення психіатричного огляду або надання психіатричної допомоги особі віком до 14 років у разі незгоди одного з батьків або відсутності батьків.
  14. Надання висновку про можливість передачі дитини матері, батькові, які повернулися з місць позбавлення волі.