До відома

Безкоштовна експертна та інвестиційна підтримка для енергоефективних проєктів

Державне агентство енергоефективності та енергозбереження України зацікавлене у впровадженні проектів, що забезпечують зменшення споживання викопних видів палива, сприяють декарбонізації та підвищують рівень енергетичної незалежності країни. З цією метою запроваджено співпрацю з Private Financing Advisory Network (PFAN, www.pfan.net) - глобальною мережею, що забезпечує безкоштовну експертну та інвестиційну підтримку для підприємців/розробників проєктів у сфері відновлюваної енергетики та адаптації до змін клімату.

16:07:10 19.05.2021

Захистіть своє господарство

З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в тваринництві спеціалісти Кам’янець-Подільської районної державної лікарні ветеринарної медицини здійснюють весняний комплекс планових діагностичних, лікувально-профілактичних ветеринарних заходів в особистих підсобних господарствах населення, а саме дослідження ВРХ на лейкоз та туберкульоз.

13:21:24 17.05.2021