Прокуратура інформує

Кам’янець-Подільська окружна  прокуратура вимагає повернення Управлінню освіти, молоді та спорту  108 тис грн   В ході перевірки дотримання вимог бюджетного законодавства при здійсненні публічних закупівель у сфері охорони  дитинства, Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою встановлено факт неналежного виконання  цивільно-правових зобов’язань суб’єктом господарювання, який постачав пальне для перевезення дітей.

20:37:42 08.06.2021

Жителя м. Кам’янець-Подільського засуджено за хуліганство та спричинення тілесних ушкоджень працівникам комунального підприємства

11:00:50 04.06.2021