Прокуратура інформує

НАПОЛЮВАЛИ

28.03.2021 Кам’янець-Подільським районним управлінням поліції за процесуального керівництва Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного полювання, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 248 КК України.

13:37:32 31.03.2021

Прокуратура вимагає стягнення заборгованості за орендну комунального майна

Прокуратурою, реалізуючи функцію представництва  інтересів держави в суді, виявлено, що Управлінням комунального майна Кам’янець-Подільської міської ради з 2009 року підприємцю на підставі договору в оренду передано нежитлове приміщення комунальної власності площею 17,70 кв. м. під розміщення офісу.

13:34:07 31.03.2021

За позовом прокуратури з перевізника до бюджету стягнуто кошти за проїзд автомобільними дорогами великоваговим транспортом

За результатами розгляду позову прокуратури господарським судом Хмельницької області прийнято рішення про стягнення до державного бюджету 160 тис.грн. плати за проїзд дорогами загального користування великоваговим вантажним транспортом. Підставою для реагування стали допущені місцевим приватним підприємством порушення під час використання автомобільних шляхів – понаднормове перевезення вантажів великогабаритним вантажним транспортом. Під час рейдової перевірки, проведеної посадовими особами управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області у серпні минулого року, встановлено факт перевезення вантажу із перевищенням вагових обмежень, визначених Правилами дорожнього руху України. Зокрема при допустимій масі транспортного засобу 40 тон він заважив 60. У зв’язку із цим проведено розрахунок плати за проїзд, що склала майже 4900 євро та еквівалент якої підлягав стягненню у національній валюті. Оскільки питання збереження стану уже відремонтованих доріг є вкрай важливим, з метою захисту інтересів держави, на випадок несплати цих коштів до бюджету прокуратура відреагувала шляхом пред’явлення позову.

13:29:03 31.03.2021

З 17 березня 2021 року набрав чинності Закон № 1231-IX, який посилює кримінальну відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху у стані сп’яніння.

13:26:53 31.03.2021

Задоволено 2 позови місцевої прокуратури, в результаті чого в державну власність буде повернуто 2 земельні ділянки загальною площею 4 га на суму 240 000 грн.

Вжитими заходами представницького характеру Кам’янець-Подільська місцева прокуратура продовжує активно захищати інтереси держави, порушені при передачі у використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

13:21:47 31.03.2021

На захист інтересів дітей

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою продовжуються вживатися заходи представницького характеру з питань захисту інтересів дітей та повернення земель навчальних закладів

16:41:06 29.03.2021

Правоохоронними органами області продовжуються вживатися заходи, спрямовані на припинення на території району незаконної діяльності гральних закладів та притягнення осіб до кримінальної відповідальності.

Працівниками Кам’янець-Подільської  окружної прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом), досудове розслідування у яких здійснюється слідчим відділом РУП Головного управління Національної поліції в області.

16:27:43 29.03.2021

Зайво сплачені кошти, під час закупівлі засобів медичного призначення, за позовом прокуратури підлягають поверненню до місцевого бюджету

17:08:49 25.03.2021