Подяка за зроблену асфальтовану дорогу.

Голова Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ Руслан Нестеров та Отець Василій від імені прихожан Свято-Успенської церкви Пресвятої Богородиці в селі Велика Слобода висловлюють щиру подяку народному депутату України В.В.Мельниченку за зроблену асфальтовану дорогу до Божого храму. Ми пишаємося тим, що маємо такого депутата, котрий уміє слухати, оцінювати і головне — не тільки обіцяти, а ще й виконувати свої обіцянки. Володимире Володимировичу, Ви довели усім, що Ваші слова не розходяться зі справами. Хай доля дарує Вам нові успіхи і здобутки. Міцного Вам здоров’я, добра і щастя! Бажаємо Вам міцно триматися на політичному Олімпі, мати енергію і наснагу працювати на користь нашої держави, нашого краю!

12:09:52 26.11.2018

Вшанування пам’яті жертв Голодомору.

Пам'ятаємо: 24 листопада Україна вшановує 85-ту річницю Голодомору 1932-33 років. В рамках заходів до 85-х роковин пам’яті жертв Голодомору традиційно відбуваэться громадська акція "Запали свічку".  Виконавчий апарат Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради біля ПАМ’ЯТНИКА ЖЕРТВАМ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933рр. ТА ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ в селі Мукша Китайгородська вшановували пам’ять жертв геноциду. Відбувся молебен .  Заступник сільського голови Павло Довгопол з секретарем сільської ради Андрієм Войцеховським урочисто поклали вінок до пам'ятника. О 16:00 вшанували пам’ять хвилиною мовчання.  У цей час кожен охочий долучився до вшанування загиблих співвітчизників та встановив свічку на підвіконні.  85 років тому керівництво СРСР вчинило геноцид проти українців. Мільйони людей стали жертвами голодомору, який штучно створив радянський режим. Цей злочин не має терміну давності. Згадуємо для того, аби не допустити такого більше ніколи. Ми пам’ятаємо! Вічна пам’ять загиблим!

12:07:36 25.11.2018