НОВИНИ

Привітання для заступника начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Савицької Оксани Анатоліївни

Шановна Оксана Анатоліївна, щиро вітаю Вас з Днем народження! Бажаю щастя, благополуччя, успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців, в серці - сонячно від людської вдячності ! Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, а все зроблене Вами добро вертається сторицею! Міцного Вам здоров’я, широкого життєвого шляху та плідної роботи.

14:04:07 05.08.2019

Привітання для спеціаліста-землевпорядника відділу земельних ресурсів Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Прощука Михайла Аркадійовича

Шановний Михайле Аркадійовичу, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаю Вам особистого щастя, невичерпної енергії, міцного здоров'я, наснаги у всіх справах.  Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

14:00:44 05.08.2019

Привітання для депутата Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Машталера Володимира Володимировича

Шановний Володимире Володимировичу, щиросердечно вітаю Вас з Днем народження! У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаю Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!  Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду будуть яскравими, наповненими щасливими подіями! Нехай Ваше життя завжди буде наповнене оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов'ю рідних і близьких!

13:57:29 03.08.2019

Привітання для директора Врубловецької гімназії Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Сеньків Олександра Миколайовича

Шановний Олександре Миколайовичу, прийміть сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!  Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у вашій роботі на благо нашої громади! Нехай Ваша душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює та спілкується з Вами, та нових надійних друзів. Хай буде щасливою кожна мить Вашого життя!

13:55:53 02.08.2019

Увага! Заборона на лов раків

В період з 01 серпня 2019 року по 30 вересня 2019 року включно відповідно наказу Управління Державного агенства рибного господарства у Хмельницькій області від 26.07.2019 № 55-од встановлено заборону на лов річкових раків у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області. У цей період у житті раків відбувається друга «линька». Вони змінюють свій хітиновий покрив на новий, але разом з цим оновлюють зябра та травні органи. Поки новий покрив не затвердіє - вони можуть стати легкою здобиччю для хижака та браконьєрів, адже стають малорухливими. Через природну незахищеність раки під час линьки потребують додаткового захисту. З цією метою і встановлюється заборона на їх вилов. За вилов раків в зазначений період на порушника може чекати адміністративна відповідальність, як за ч. 3 ст. 85 КУпАП (штраф - 170 грн), так і за ч. 4 ст. 85 КУпАП (штраф - від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних біоресурсів). Також, залежно від ступеня завданих збитків, передбачена кримінальна відповідальність за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним або іншим водним добувним промислом). Дана стаття передбачає накладення штрафу в розмірі від 1 700 до 6 800 грн або обмеженням волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь, засобів промислу та всього добутого. Крім штрафу за незаконний вилов, правопорушнику нараховується такса для обчислення розміру відшкодування шкоди за кожного виловленого рака у розмірі 25,5 грн за одну особину. Якщо ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів – прохання терміново повідомляти за номером телефону всеукраїнської безкоштовної «гарячої лінії»: 0 (800) 50-52-50 або на «гарячу лінію» відомства: (068) 384 98 10.

13:44:18 01.08.2019

Будівництво продовжується…

На виконання інвестиційних проектів в рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я в сільській місцевості в селі Шутнівці по вулиці Подільська - продовжується будівництво Шутнівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Будівництво проводиться в рамках Державної програми за рахунок Державної субвенції та 10% спів фінансування з бюджету сільської ради. Даний проект передбачає будівництво житла для медичних працівників.

13:38:00 01.08.2019

До уваги жителів громади!

Графіки особистих, виїзних особистих прийомів громадян керівництвом обласної державної адміністрації, роботи «гарячої» телефонної лінії «Запитай у влади» на ІІІ квартал 2019 року.

13:35:41 01.08.2019

Привітання для начальника відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради - Батринюк Наталії Вікторівни

Шановна Наталіє Вікторівно, прийміть мої щирі побажання особистого щастя, невичерпної енергії, міцного здоров'я, наснаги у всіх добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

13:31:46 01.08.2019

До уваги жителів громади!

Оповіщаємо, що 31.07, 05.08, 12.08, 14.08, 20.08, 21.08 2019 року з 08:00 до 17:00 на стрільбищі військової частини А1884 будуть проводитись стрільби з особовим складом військової частини А1884.

13:28:09 30.07.2019